Menu Close

Tyrimai

„Sveikata – brangiausias turtas” – daug kartų girdėtas posakis. Todėl atėjus rudeniui maloniai prašome pasirūpinti savo ir brangiausių žmonių sveikata. Kviečiame pasitikrinti sveikatą ir atlikti ištyrimo programas, sukurtas būtent Jums. O tai padaryti galima mūsu ligoninės Klinikinėje diagnostinėje laboratorijoje. Visą rugsėjo mėnesį skelbiame AKCIJĄ – 10 % nuolaida programoms bei visiems pavieniams kraujo tyrimams. Platų kraujo tyrimų pasirinkimą rasite mūsų puslapyje – pasinaudokite šansu!

Pacientai, pageidaujantys atlikti tyrimus be gydytojo siuntimo, gali kreiptis į VšĮ Pakruojo ligoninės laboratoriją (I-as aukštas) darbo dienomis nuo 8.00 iki 13.00 val. Už tyrimus sumokėti ligoninės kasoje (II-as aukštas, 211 kabinetas). Kasos darbo laikas nuo 8.00 iki 17.00 val., penktadienį iki 15.45 val., pietų pertrauka nuo 12.00 iki 12.45 val.

Dėl išsamesnės informacijos apie atliekamus tyrimus kiekvieną darbo dieną iki 16.00 val. galite skambinti telefonu +370 603 75901

Ką reikia žinoti, jei vyksite darytis vienokį ar kitokį kraujo tyrimą?

Prieš atliekant kraujo tyrimą reikėtų nevalgyti mažiausiai 8 valandas. Tiesa, vandenį gerti galima ir net rekomenduojama, tačiau kavos, arbatos ar kitų gėrimų – ne. Jei bus atliekamas bendras kraujo tyrimas, nevalgyti prieš jį galima trumpiau – 3 valandas iki tyrimo.

Porą dienų iki kraujo tyrimo atlikimo reikėtų nevartoti alkoholio ir vengti kepto, pernelyg riebaus maisto.

Likus mažiausiai valandai iki tyrimo rekomenduojama nerūkyti.

Yra žinoma, kad įvairių hormonų, fermentų kiekis kraujyje nėra stabilus ir gali svyruoti priklausomai nuo paros meto. Būtent todėl kraujo tyrimus rekomenduojama atlikti ryte.

Jei vartojate kažkokius vaistus, įspėkite apie tai laboratorijos darbuotojus. Geriausia kraujo tyrimus atlikti tada (jei yra galimybė rinktis), kai nevartojate jokių vaistų, o po paskutinio gydymosi vaistais praėjo ne mažiau kaip pora savaičių.

Tyrimų įkainiai

Skip to content