Menu Close

Paciento padėties keitimas (informaciniai filmukai)

COVID-19 virusui pasiekus Lietuvą, ligoninių personalas susidūrė su nemažai iššūkių. Dabar žinome, kad jis greitai nepraeis ir nedigs. Jis vis rusens, vis atsiras naujų žmonių, kurie serga. Visą laiką reikia būti atidiems, budriems ir saugotis. Norint sumažinti kryžminį viruso perdavimą, būtina vengti nereikalingo kontakto. O kaip jo išvengti, kai sunkius ligonius būtina vartyti lovoje, perkelti, atlikti higienos procedūras?

UAB Slaugivita siūlo sprendimus, kaip išspręsti įvairius su ligonių vartymu perkėlimu  susijusius iššūkius, kad pacientai ir ligoninų personalas būtų saugūs  COVID-19 akivaizdoje.

Paciento padėties keitimas gydant nuo COVID-19
Pacientų pavertimas į gulėjimo pozicija ant pilvo labai prisideda prie COVID-19 gydymo efektyvumo.

Straipsnis ape tai: https://www.health.com/condition/infectious-diseases/coronavirus/proning-treatment-coronavirus)

Kad tai atlikti gali atimti daug laiko ir reikia apie 4-6 darbuotojų (atliekant veiksmą rankomis).

Tačiau atliekant tai panaudojus keltuvą, gali tai atlikti 2 darbuotojai.

Guldmann stacionarus keltuvų gamintojas paruošė medžiagą kaip panaudojant stacionarų lubinį keltuvą yra atliekama šią procedūrą.

Ligonio vartymas WendyLett sistemos pagalba
WendyLett priemonės yra aukštos kokybės vartymo paklodės skirtos gulinčių pacientų vartymui pakėlimui lovoje ar nedideliam perkėlimui iš lovos į lovą. Šios preimonės yra paliekamos paciento lovoje, tad Jums nereikės dėti po ligoniu priemonių kiekvieną kartą kai norėsite versti pacientą. WendyLett yra naudojama vieno paciento taip sumažinama infekcijų ar virusų plitimo tikimybė.

WendyLett vartymo paklodžių sitemą sudaro:

  • čiužinio užvalkalas;
  • slankioji paklodė;
  • viršutinė slankioji paklodė.

Jos gali būti naudojamos kartu ar kiekviena atskirai.

Šilkinė slankiosios paklodės dalis mažina trintį , tad pacientas lengviau gali judėti pats ar būti vartomas. Ligoniams kuriems reikia daugiau pagalbos slankiąją paklodę naudokite kartu su viršutine slankiąja paklode WendyLett2way (dviejų krypčių ) ar WendyLett4Way ( keturių krypčių ).

KAIP PAKLOTI LOVĄ

Sužinokite, kaip teisingai pakloti lovą su WendyLett. Skirtingi deriniai padeda skirtingai pacientui judėti ar verstis lovoje.

VARTYMAS LOVOJE

Pamatykite, kaip pacientu lengviau verstis lovoje naudojant slankiąją ir viršutinę paklodes. Kaip tai lengva ir saugu daryti su slaugytojo pagalba.

PAKĖLIMAS AUKŠTYN LOVOJE

Pamatykite, kaip pacientu lengviau verstis lovoje naudojant slankiąją ir viršutinę paklodes. Kaip tai lengva ir saugu daryti su slaugytojo pagalba.

SUNKIŲ LIGONIŲ VERTIMAS MOBILAUS KELTUVO PAGALBA

Šiame video pamatysite, kaip vartomas pacientas naudojant slidžiasias paklode su WendyLett4way su rankenomis ir mobilų keltuvą.

PACIENTO KĖLIMAS PERKĖLIMAS PERKĖLIMO LENTUČIŲ EASYGLIDE PAGALBA

EasyGlide lentutėmis lengva naudotis, paprasta pakišti po pacientu. Greitai valomos ir dezinfekuojamos. Kad sumažinti trintį ties  trinties taškais užtenka turėti 2 dideles  EasyGlide ovalo formos lentutes.

Daugiau vartymo ir kėlimo priemonių galite rasti : čia

Jei turite klausimų, norite įsigyti priemonių ar domina pacientų perkėlimo mokymai rašykite ar skambinkite žemiau nurodytais kontaktais.

UAB Slaugivita
Klientų aptarnavimo skyrius

NEMOKAMA LINIJA: 880000225

Tel. +370 41 522439
Mob. +370 61608456

El. p. info@slaugivita.com
Dubijos g. 16, LT-77172 Šiauliai

facebook twitter instagram
Jei nepaspaudžiate ATSISAKYTI, tai priimame kaip Jūsų sutikima ir toliau gauti UAB „Slaugivita“ naujienlaiškius. Atsisakyti UAB „Slaugivita“ naujienlaiškių Jūs galite, bet kuriuo metu.

Norėdami atsisakyti UAB „Slaugivita“ naujienų, spauskite čia:

Atsisakyti
Skip to content