Menu Close

Tuberkuliozės profilaktikai, diagnostikai ir gydymui naudojamos infrastruktūros modernizavimas Respublikinės Šiaulių ligoninės Tuberkuliozės ir plaučių ligų klinikoje (TPLK)

Viešoji įstaiga Respublikinė Šiaulių ligoninė ir viešoji įstaiga Pakruojo ligoninė, vadovaudamosi 2021 m. gegužės 3 d. Jungtinės veiklos sutartimi Nr. 3.4-BS-380-21, bendrai įgyvendina projektą „Tuberkuliozės profilaktikai, diagnostikai ir gydymui naudojamos infrastruktūros modernizavimas Respublikinės Šiaulių ligoninės Tuberkuliozės ir plaučių ligų klinikoje (TPLK)”, Nr. J02- CPVA-V-04-0001 (toliau – Projektas).


Projekto tikslas – spręsti šiaurės Lietuvos regiono tuberkuliozės bei ūmių infekcinių ir lėtinių kvėpavimo takų ligų plitimo kontrolės ir diagnostikos bei gydymo padėtį, gerinant asmens sveiktos priežiūros paslaugų kokybę ir prieinamumą. Projekto įgyvendinimo metu siekiama modernizuoti Projekto partnerių ligoninių infrastruktūrą, aprūpinti reikiama medicinos ir kita įranga, asmeninėmis apsaugos ir kitomis priemonėmis, atlikti darbus.


Projekto partneriai pirmos COVID-19 pandemijos metu buvo aprūpinti asmens apsaugos priemonėmis: vienkartinėmis pirštinėmis, kaukėmis, respiratoriais, veido skydeliais, chalatais, kombinezonais, antbačiais, dezinfekciniais skysčiais ir kitomis priemonėmis.


Projekto įgyvendinimui VšĮ Pakruojo ligoninei skirta lėšų įsigyti deguonies generatoriaus ir vamzdynų su pajungimo taškais įrengimui, kurie skirti deguonies terapijos taikymui; pulsoksimetrams, gyvybinių funkcijų monitoriams.

Į projektą įtrauktos 8 regiono ligoninės:

  • VšĮ Regioninė Telšių ligoninė;
  • VšĮ Kelmės ligoninė;
  • VšĮ Regioninė Mažeikių ligoninė;
  • VšĮ Plungės rajono savivaldybės ligoninė;
  • VšĮ Radviliškio ligoninė;
  • VšĮ Naujosios Akmenės ligoninė;
  • VšĮ Pakruojo ligoninė;
  • VšĮ Joniškio ligoninė.

Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondo, Europos socialinio fondo ir Lietuvos Respublikos biudžeto lėšomis.

 Projekto pradžia – 2017 m. spalio mėn. 
          Projekto pabaiga – 2022 m. vasario mėn.

Skip to content